05 lutego 2020

Chcesz wzmocnić uwagę?🧐Poprawić pamięć?🧠Zwiększyć szybkość reagowania?🏃‍♂️To nastaw zegarek!⏱

 

A dokładniej - nastaw swój zegar neuronalny. Badania przeprowadzone m.in. w Pracowni Neuropsychologii Instytutu Biologii Doświadczalnej PAN pokazały, że podstawą funkcjonowania naszego umysłu oraz rozwoju poznawczego są mechanizmy percepcji czasu i przetwarzania czasowego informacji.

 

Procesy uczenia się, podejmowania decyzji, a także pamięć, uwaga, czy nawet koordynacja wzrokowo-ruchowa działają zgodnie z rytmem wyznaczanym przez nasz zegar neuronalny. Okazuje się, że występowanie zaburzeń neuropoznawczych i będących ich efektem deficytów jest związane właśnie z trudnościami w czasowym przetwarzaniu bodźców. Odkrycie to stało się podstawą do opracowania programu terapeutycznego Dr Neuronowski.

 

Dzięki tej metodzie możemy zwiększyć ilość zapamiętywanych informacji, wydłużyć czas skupienia uwagi na zadaniu, przyspieszyć reakcje oraz wzmocnić nasze funkcje zarządcze! Co więcej program treningowy może służyć zarówno zmniejszeniu deficytów, jak również stymulacji i poprawie funkcjonowania poznawczego u osób zdrowych. Metoda jest dedykowana dzieciom od 5 roku życia i dorosłym w każdym wieku 😊

 

Zapraszamy na treningi!

 

M.

Zegar neuronalny

Copyright by Mateusz Markiewicz 2020 | Created with Web Wave 

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Wiadomość została wysłana - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

20-137 Lublin

ul. Marii Koryznowej 2C

tel. +48 530 887 180

tel. +48 530 779 860

kontakt@pracowniamarkiewicz.pl

ADRES

MENU